Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te kerkojm Serialedhe Cracka ne google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 30
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Si te kerkojm Serialedhe Cracka ne google   Thu Nov 27, 2008 6:24 am

Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crackave:

1) Shko ne www.google.com
2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

ose C6J3
ose GTQ62
ose FP876
ose D3DX8
edhe DDL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.4forum.biz
 
Si te kerkojm Serialedhe Cracka ne google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: