Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejtu PC duke vepruar keshtu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 30
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Shpejtu PC duke vepruar keshtu   Thu Nov 27, 2008 6:54 am

start > run > Shkruaj regedit dhe ENTER
Hapet Dritarja Regedit Pastaj Shkoni :


HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > SessionManager > MemoryManagement > PrefetchParameters

Tani Gjeni :
--EnablePrefetcher--
aty e keni 3 Ju beneni 5.
Pasi ta Kryeni ne Regedit ristartoni Kompjuterin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.4forum.biz
 
Shpejtu PC duke vepruar keshtu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: