Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 30
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?   Thu Nov 27, 2008 9:13 am

Kerkoni Videon Qe Doni te shihni dhe mbasi ta keni gjetur, ju do filloni ta shikoni ne format normal. Qe ta shikoni ne HD mjafton te shkruani kodin &fmt=18 në fund te linkut tek Address Bar


Kodi:
psh: Video ne format normal https://www.youtube.com/watch?v=jMP37Rl3vYo
Video ne Format HD https://www.youtube.com/watch?v=jMP37Rl3vYo&fmt=18

dhe shtypni Enter qe video te filloje përsëri. Mbasi te keni shkruajtur kodin do shikoni qe videoja dhe audio do jenë ne një cilësi shumë me te lartë sesa ne fillim dhe ndryshimi eshte teper i ndjeshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.4forum.biz
 
Si te Shikojme Video Ne YouTube ne High Definition?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: