Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjedh password kur te harron dikush email hapun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 30
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Vjedh password kur te harron dikush email hapun   Thu Dec 04, 2008 7:32 am

shkon ne " www.passport.net " hin "Sign in" pastaj shkon forget your password, pastaj e jep msn qe e ke gjet qel, e jep kodin konfirmues, edhe e prek ok pastaj e ban piken qe letra met ardh ne inbox jo me pytje sekrete, dhe kur te del done e mbyll at faqe shkon te inboxi i asaj msn qe ke gjet qel e sheh nje mesazh windows live possword reset ashtu diqka e hap klikon ne linkin e par dhe te del new password ja jep 2 her nje password te ri dhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.4forum.biz
 
Vjedh password kur te harron dikush email hapun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: